Informace o webu

Projekt Rád poznávám/Poznej svůj kraj vznikl v červnu 2019 s cílem zmapovat ty nejkrásnější místa České Republiky a rozhodli jsme se začít Šumavou. Postupně popisujeme další lokality, píšeme recenze podle toho, jak cestuji po České Republice.

Provozovatelem webu je Martin Žatkovič
Kontaktní e-mail: martin(zavinac)zatkovic.cz
IČO: 06440657

Martin Žatkovič

Tento web vytvořil a zpracuje Martin Žatkovič. Je mi 22 let a průběžně se snažím cestovat napříč ČR. A přišlo mi fajn občas něco napsat na tento webík.

Živím se optimalizací webů pro vyhledávače. Konkrétně mám na starost srovnávač cen Zboží.cz proto občas můžete narazit na odkazy, které do tohoto webu směřují a přijdou mi pro vás užitečné.

Vzhledem k tomu, že se věnuji optimalizací obsahu pro vyhledávače, tak se s vámi vsadím, že jste tento web našli právě přes Google nebo Seznam, že? Občas zde můžete najít různé vymoženosti, které Google po nás webmasterech chce.

Ostatní autoři

Občas může texty na tento web psát někdo jiný. Nicméně se to často nestává a kdyby se to stalo, tak vám to napíšu do patičky.

Fotky

Veškeré fotografie, které naleznete na tomto webu jsou mé vlastní a vyhrazujeme si na ně veškerá práva. Kopírování fotek z našeho webu je zakázáno. Máte-li zájem naše fotky využít tak nám napište a nějak se domluvíme. Cizí fotky bez povolení nevyužíváme.

Možnosti spolupráce

Nebráníme se jakémukoliv typu spolupráce, ať už s informačními centry, hotely nebo chataři. Napadne-li vás jak si můžeme pomoc, tak napište. 🙂

Volný čas

Ve volném čase řeším i marketingové komunity: